Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 25 Ekimde Vizyonda!

 Naim Süleymanoğlu Kimdir?cep herkülü  47 Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti.İlk dünya rekorunu henüz 15 yaşındayken kırmıştı. Ayrıca kendisiülkemize ulaslararası alanda güreş dışındaki spor dallarında ilk başarılar elde eden bir insandı ve ardında kırılması imkansız gözüken rekorlar bıraktı.

 Ayla ve Müslüm filmlerinin de yapımını üstelenen Mustafa Uslu, bir efsane olan
Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatacağı efsane bir film ile geliyor.


mustafa uslu

Adı Cep  Herkülü Naim Süleymanoğlu olan ve 25 Ekim'de vizoyana girecek olan film büyük gişe rekorları hedefliyor. Ayrıca Türk halkının gururu olan gerçek bir efsaneyi anlatan film, Dünyanın En iyi Sporcusu seçilen Naim Süleymanoğlu'nın hayat hikaysini çok başarılı bir şekilde anlatıyor.

  Yönetmen ve Başrol


 Filmin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun üstlenecek   ve görüntü yönetmenliğini Martin Szecsanov,
kurgusunu Mustafa Presheva, müziklerini ise Fahir Atakoğlu yapacak.
naim süleymanoğlunu oynayacak aktör

 Başrolü ise genç ve yetenekli
oyuncu  Hayat Van Eck oynayacak. Eck'in vücut geliştirme antrenmanları son hız devam ediyor ve kendisine Naim Süleymanoğlu'nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu'da destek oluyor ve hazırlanmasına yardımcı oluyor.

   Türk Herkülü Naim Süleymanoğlu Fragman

  İlk fragmanı 5 Nisan 2019 Tarihinde yayınlanan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu'nun fragmanını aşşağıdan izlyebilirsiniz.


 
author

Resul BOZBURUN

2017 yılından beri farklı isimlerle blogger camiasında yer alıyorum. 2020 yılında Acabaa.com'u kurdum. Şu aralar sibersaldirilar.com 'da Siber Güvenlik üzerine çalışıyorum. Dilerseniz bana buradaki mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Sosyal içerik ve Teknoloji

Dijital dünya