Kankanı da Kap Gel (Online Para Kazanma!) GÜNCELLENDİ

Yeni bir yazıya hoş geldiniz. Bu yazıda sizlere daha bugün açılmış, çok yeni bir sistemden bahsedeceğim. Arkadaşlar sistem tam bir harika. Öyle abudik gubidik çifltik oyunlarına benzemiyor. Bir kere kapanma olasılığı yok! Neden derseniz yazıyı okudukça anlayacaksınız.

GÜNCELLEME: Artık pasif üyelerde referans getirertek yarışmalarla para kazanabilecek!

 Sistemin adı "Kankanı da Kap Gel". Site çok güzel bir tasarıma sahip. SSL sertefikası da mevcut. Yani güvenle kullanıp, yatırım yapabilirsiniz. Şimdi işleyişini ve en son olarakta neden kapanma olasılığının olmadığından bahsedelim.
Buyrun buda sitenin linki : Kankanı da Kap Gel!


Sistemin İşleyişi:
Size verdiğim linkten siteye kaydolacaksınız.Kaydolduktan sonra hesabınıza giriş yapacaksınız. Daha sonra kazanmaya başlamak için pasif üyelikten çıkmanız lazım. Bunun için de 5 TL yatırmanız gerekmekte.Verilen Papara cüzdan hesabına 5 TL'yi gönderdikten sonra hesabınız Aktif Üyelik olacaktır.Aktif Üyelere sistem bir referans numarası veriyor. Bu numara ile kaydolup aktif üye olan kişi başı referans sahibi 4 TL kazanacak. bu şekilde para biriktireceğiz. Paramız minimum 15 TL'ye ulaştığı vakit hesabımızdaki parayı Papara cüzdanımıza çekebileceğiz. Şimdilik sadece Papara'ya ödeme mevcut. Zaten sistem bugün açıldı. Zamanla diğer ödeme seçenekleri de eklenecek.

Pasif üyeye ait bir ekran görüntüsü:

Gördüğünüz gibi pasif üyelikte referans numarası yok. AMA GÜNCELLEMEDEN SONRA PASİF ÜYELERDE REFERANS GETİRME HAKKINA SAHİP OLDU!

Aktif üyeye ait bir ekran görüntüsü:

Görüldüğü gibi aktif üye para kazanmaya hazır.

Şimdi gelelim sistem neden batmaz:

Arkadaşlar akıl var mantık var, sizde düşünücek olursanız sistemin batması tam anlamı ile İMKANSIZ!
Gelin bunu biraz daha açıklayayım, şimdi siz siteye 5 TL yatırdınız, daha sonra 1 kişi getirdiniz ve o kişide aktif üye olabilmek için 5 TL yatırdı ve siz o kişiden referans bedeli olarak 4 TL kazandınız.
5-4=1
1 TL, Bu 1 TL nereye gidiyor? tabiki site sahibine. Biz 4 kazanırken O 1 kazanıyor. Alan memnun, satan memnun. Kapanma riski yok, ödeme sınırı yok, depo yok. Adeta bir devrim! Bu yüzden aktif öye olabilmek için korkmanıza, tedirgin olmanıza hiç gerek yok!

Sitenin linkiKankanı da Kap Gel!

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Sosyal içerik ve Teknoloji

Dijital dünya